Loading...
O nás 2020-02-16T11:15:25+00:00

Potrebujete previesť váš podnik do digitálneho sveta?

O NÁS

digitalnafabrika.sk patrí pod spoločnosť SCANSTUDIO s.r.o., ktorá sa zaoberá vývojom metód na tvorbu 3D modelov fotogrametrickým a terestrickým laserovým skenovaním. Pomocou najmodernejšej techniky a technologických postupov ponúkame široké spektrum služieb a disponujeme flexibilným tímom so znalosťami z oblasti manipulácie digitálnej reality. Vytvárame 3D modely od mikroskopických objektov až po územné celky.

Náš prístup je vhodný na použitie v geodézii a kartografii, architektúre, archeológii, biológii, stavebníctve, informačnom modely budov (BIM), reverznom inžinierstve, dizajne, filmovom a hernom priemysle, poľnohospodárstve, výrobe riadenej počítačom (CNC, 3D tlač) a mnohých ďalších.

Podstatou nášho prístupu ku každej úlohe je maximálna tvorivosť a inovatívnosť aj v tých najnáročnejších úlohách.

Veríme, že po zoznámení sa s originalitou prístupov a produktov sa podľa svojich potrieb stanete našimi spokojnými zákazníkmi.

Náš tím

Ing. Daniel Valaška
Ing. Daniel ValaškaKonateľ
Geodet, kartogram a fotogrameter
Pilot UAV, UAS, drony

Najnovšie projekty

Expert Partners Agree

„No man but feels more of a man in the world if he have but a bit of ground that he can call his own. However small it is on the surface, it is four thousand miles deep; and that is a very handsome property.“
HARRY SMITH • NEW HOME OWNER

„Many novice real estate investors soon quit the profession and invest. When you invest in real estate, you often see a side of humanity that stocks, bonds, mutual funds, and saving money shelter you from.“

JOHN DOE • PROPERTY INVESTOR

Naši spokojní klienti